img home header 2400x300 15 let

JUBILEJNÍ PRESTIGE WELCOME PARTY, 20. výročí našich titulů

Prestige Party, 20. výročí, Chuchle Arena Praha, pátek 18. září 2020

V Chuchelské Aréně Praha se uskutečnila oslava 20ti letého výročí tištěného PRESTIGE magazínu. Oslava navazovala na X. ročník výstavy arabských koní. Architektický skvost, který vznikl na závodišti v Chuchli byl důstojným zázemím pro tuto oslavu.

 

Jako člen člen redakční rady jsem se zúčastnil a zároveň i moderoval slavnostní křest 20ti letého výročí tištěného magazínu PRESTIGE clubs and cirles, který se uskutečnil v rámci X. ročníku mezinárodní výstavy arabských koní: Prague - Intercup. Chuchelská Arena Praha dokonale splnila vysoké nároky, které je třeba naplnit pro pořádání takovéto prestižní výstavy.
Večerní slavnostní křest dvacetiletého výročí časopisu Prestige - PRESTIGE PARTY- zahájil za Asociaci chovatelů plnokrevných arabských koní její prezident, pan Jaroslav Lacina. Zasloužený potlesk patřil vydavatelce a šéfredaktorce časopisu Prestige clubs and cirles, paní Jitce Tesárkové. Vydávání tohoto unikátního časopisu, stejně jako jeho vysoká úroveň daná okruhem spolupracujících osobností a profesionálních novinářů, je v dnešním mediálním světě naprosto výjimečná.

Večerní křest se velice vydařil nejen účastí významných hostů a to jak Asociace chovatelů arabských koní, tak i účastní zahraničních závodníků v parkurovém sportu. Nádherný byl tanec s ohněm skupiny Pa-Li Tchi, který v sobě spojuje tanec, severoindické umění ohně banethi, akrobacii, různé techniky ovládání ohnivých "nástrojů" mající mnohdy kořeny v bojových uměních a dynamickou krásu ohnivých kruhů v kontrastu světla a tmy. Vyvrcholením nádherného večera bylo představení nádherného arabského hřebce Kahil Al Shaqaba, mistra světa z roku 2011. Kahil Al Shaqab nyní stojí v chovu a je pronajímán společností Janow Podlaski z Polska. Bylo mi ctí, zúčastnit se a moderovat slavnostní křest 20ti letého výročí magazínu PRESTIGE clubs and cirles. Vážím si toho stejně, jako mnohaleté spolupráce s váženou paní vydavatelkou a tímto magazínem.

Fotografie z akce najdete www.poslanec-berkovec.cz

Standa Berkovec

 

Nápověda

 

Kontakt

Prestige-media vydavatel

 • EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O.
 • Nádražní 2744/14, 301 00 Plzeň – Východní Předměstí
 • Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném
  Krajským soudem v Plzni, odd. C, vložka 14867.
 • IČ: 26353610
 • DIČ: CZ26353610
 • Infolinka: +420 602 647 902
 • E-mail: prestige@socialclubs.cz
 • Telefon: +420 608 824 818
 • E-mail: daniela@socialclub.cz
 • Web: www.prestige-media.cz
szpitalnych ośrodków leczenia zdrowia psychicznego http://kupicpigulki.pl/maxigra/ waga strata pigułki, które działają szybko