img home header 2400x300 15 let

ANNAMAET Mistrovství Evropy ECF v individuálních musherských disciplínách canicrossu, bikejöringu a scooteru

ANNAMAET Mistrovství Evropy ECF v individuálních musherských disciplínách canicrossu, bikejöringu a scooteru

Mistrovství Evropy v individuálních musherských disciplínách canicrossu, bikejöringu a scooteru se bude konat ve dnech 14. – 16. 10.2016, a to ve známém areálu Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě . Tato velká a netradiční událost je pořádaná Tělocvičnou jednotou Sokol Maxičky a byla označena Českou obcí sokolskou za mimořádnou významnou soutěž.

Dne 14. 10. 2016 bude v areálu probíhat slavnostní zahájení s průvodem závodních týmů. Slavnostního zahájení se též zúčastní hejtman kraje Vysočina, MUDr. Jiří Běhounek, pod jehož záštitou se akce koná.

Tato akce je vrcholem závodní sezóny v rámci mezinárodní organizace Evropské canicrossové federace (ECF), ve které je T.J. Sokol Maxičky jediným zástupcem za Českou republiku. Členové T.J. Sokol Maxičky patří mezi top závodníky v tomto sportu, kteří získali mnoho titulů mistrů světa, Evropy a České republiky.

A v jakých disciplínách se tedy bude závodit o titul mistra Evropy? Canicross (běžec v zápřahu s jedním psem), bikejöring (cyklista v zápřahu s jedním psem) a scooter (koloběžkář v zápřahu se psem). Během víkendu uvidíte 650 závodníků a jejich psích parťáků z celé Evropy. Česká reprezentace bude zastoupena 97 závodníky, mezi nimiž jsou „horký“ kandidáti na získání titulu mistra Evropy.

Předmětné musherské individuální disciplíny jsou v posledních 3 letech opravdu na vzestupu a začíná se tomuto typu sportu věnovat čím dál více lidí, a to nikoliv pouze v České republice, ale v celé Evropě. Individuální disciplíny vznikly již v 80. letech a to ve Francii a v Belgii. U nás se poprvé objevily v roce 1987.

Pro diváky bude připraven i vedlejší program v podobě různých stánků, soutěží či ukázek různých psích sportů. V neposlední řadě, bychom vás také rádi pozvali na nedělní autogramiádu skvělého cyklisty Ondřeje Cinka, který má právě k Vysočina Aréně velmi blízký vztah.

Více o akci www.ecf2016-annamaet.com

Nebo facebooková stránka www.facebook.com/EuropeanChampionshipECF2016/?fref=ts

Přijďte a zažijte atmosféru netradičního sportu!

Vstupné zdarma

Chceme upozornit diváky, že během víkendu nebude povolen vstup jiným psům, než těm, kteří prošli předzávodní veterinární přejímkou. Vzhledem k charakteru a povaze závodů, není možné, aby se v areálu pohybovali jiní, než závodní psy, a to samé platí i o místech podél tratí. Děkujeme za pochopení.

loga me bikejoring

Rádi bychom poděkovali především našemu generálnímu partnerovi, kterým je společnost SAMOHÝL, a.s., která v České republice zastupuje amerického výrobce velmi kvalitního krmiva, a to značku ANNAMAET a také síť pet shopů ZVĚROKRUH. Hlavními partnery akce je společnost Johnny servis, díky které bude čekat na závodníky a diváky perfektní sociální zázemí, a společnost Renault Česká republika, a.s., která poskytla pořadatelům nejenom finanční příspěvek, ale i svůj vůz a tak se oficiálním vozidlem šampionátu stal Renault Kadjar.

Velkého zázemí, nejenom finančního se nám dostává od Kraje Vysočina a Nového Města na Moravě.

Další významné spolupráce, které si vážíme je se společností ATEX Sportswear, která šije oblečení pro českou reprezentaci a pro pomocníky, a se společností MANMAT, která zase naopak šije profesionální postroje na psí sportovce.

V neposlední řadě je potřeba poděkovat společnosti Radioking, díky které budou pořadatelé neustále ve spojení, neboť poskytla velké množství vysílaček, a České obci Sokolské, neboť ta zastřešuje pořadatele, kterým je Tělocvičná jednota Sokol Maxičky, oddíl sportu psích spřežení.

Mediálně tuto akci zastřešuje magazín Psí Sporty a Radio Beat.

Těmto všem partnerům patří velké díky, a na všechny tyto partnery se můžete těšit po celou dobu Mistrovství Evropy, neboť pro vás chystají vedlejší program v podobě prodejních stánků, či různých soutěží a jiných zajímavých aktivit.

 

Nápověda

 

Kontakt

Prestige-media vydavatel

 • EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O.
 • Nádražní 2744/14, 301 00 Plzeň – Východní Předměstí
 • Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném
  Krajským soudem v Plzni, odd. C, vložka 14867.
 • IČ: 26353610
 • DIČ: CZ26353610
 • Infolinka: +420 602 647 902
 • E-mail: prestige@socialclubs.cz
 • Telefon: +420 608 824 818
 • E-mail: daniela@socialclub.cz
 • Web: www.prestige-media.cz
szpitalnych ośrodków leczenia zdrowia psychicznego http://kupicpigulki.pl/maxigra/ waga strata pigułki, które działają szybko