Prestige life style 2019/3
- Kategorie Life style

Vážení příznivci a spolupracovníci titulů PRESTIGE-MEDIA! Dovoluji si Vám oznámit, že po 20ti letech ke konci roku 2020 ukončím svoji aktivní činnost v oblasti PR, produkce a vydávání tištěného klubového titulu PRESTIGE clubs and circles a internetového časopisu PRESTIGE life style vzhledem ke svému pokročilému věku a s ním souvisejícím zdravotním obtížím.
V roce 2020 se s řadou z Vás ještě ráda setkám na jubilejní PRESTIGE PARTY k 20. narozeninám titulů PRESTIGE, kde společně pokřtíme i jubilejní vydání 20. ročníku tištěného klubového magazínu PRESTIGE clubs and circles a vyjdou i ročníková internetová vydání 2020, do kterých opět rádi zařadíme Vaše příspěvky, podněty i prezentace.
Jsem připravena vybudované know how včetně více než 20 let budované databáze klientů a partnerů a řádně zaregistrovaných ochranných známek a domén k tomuto výročí předat za dohodnutých podmínek případnému konkrétnímu zájemci o pokračování ve vydavatelské a produkční činnosti a aktivitách v oblasti PR, nebo uvedená aktiva dočasně ponechat ve vlastnictví své rodiny včetně práva na rozhodnutí o pokračování ve vydavatelské činnosti či o jejím předání vhodnému zájemci nebo budoucímu partnerovi. Aktivní vydavatelskou činnost jsem se proto rozhodla po vydání jubilejního ročníku pouze pozastavit.
Děkuji Vám všem za dlouholetou spolupráci a podporu a ráda přivítám i Vaše případné návrhy pokud jde o možnosti realizace dalších projektů souvisejících s využitím know how registrovaných značek (ochranných známek), abych je mohla tlumočit stávajícím spolupracovníkům i potenciálním pokračovatelům v mojí činnosti, která mi byla dlouhá léta životní náplní a potěšením vyplývajícím ze spolupráce s Vámi v duchu přátelského, společenského i obchodního partnerství.
S přátelským pozdravem a přáním úspěšného roku 2020 Jitka Tesárková Editor-in-Chief PRESTIGE-MEDIA
Fotografika Jitky Tesárkové: PhDr. Josef Louda