Aktuality - Zajímavosti - Nabídky

Pozdrav a poděkování

Děkujeme všem partnerům za možnost úspěšně reprezentovat ve Flying Phantom Series 2018. Díky také všem novinářům za mediální podporu a díky všem fanouškům, kteří nám věřili, že to zvládneme.

Díky vám všem. david+

JACHTAŘSKÝ TÝM MASTERLAN NA 5. MÍSTĚ VE SVĚTOVÉ SÉRII

JACHTAŘSKÝ TÝM MASTERLAN NA 5. MÍSTĚ VE SVĚTOVÉ SÉRII

Jediný český jachtařský tým v profesionální Flying Phantom Extreme Sailing Series může oslavovat. Po 6. místě ve finále v Cardiffu si náš tým MASTERLAN připsal skvělé 5. místo v absolutním hodnocení letošní série. Kormidelník David Křížek ve Walesu závodil s novým a velmi mladým kosatníkem Martinem Krsičkou, který závodí v juniorské třídě 29er, ale rychle se zapojil a prokázal svou bojovnost a odvahu.

Den dětí 2018

Den dětí 2018

Na drivingovém odpališti se vtipnou formou děti dozvědí golfová pravidla, vyzkouší si dlouhé odpaly, prověří trpělivost na putting greenu, bude také možnost vyzkoušet si hit poslední sezóny - SNAG.

MARKETÉR ROKU JIŽ POTŘINÁCTÉ Přihlaste své kandidáty do soutěže!

MARKETÉR ROKU JIŽ POTŘINÁCTÉ Přihlaste své kandidáty do soutěže!

Česká marketingová společnost vyhlásila TŘINÁCTÝ ročník soutěže MARKETÉR ROKU. Tentokrát za rok 2017. Vyhlášení této významné odborné i společenské události proběhlo v rámci konání semináře MARKETING 4.0 KVALITA A BUDOUCNOST MARKETINGU, který pořádala Česká marketingové společnost spolu s Klubem učitelů marketingu a HPCG (Hlavatý a Partners Consulting Group) v Millenium Plaza v Praze 1 dne 22. 11. 2017.

Seminář MARKETING 4.0 - KVALITA A BUDOUCNOST MARKETINGU

Seminář MARKETING 4.0 - KVALITA A BUDOUCNOST MARKETINGU

Česká marketingová společnost, profesní Klub učitelů marketingu při ČMS a poradenská skupina Hlavatý&Partners Consulting Group pořádají ve středu 22. listopadu 2017 od 14 hodin v prostorách Millenium Plaza, V Celnici 10, v Praze 1 odborný seminář určený nejen pro marketingové odborníky, ale i pro všechny, kteří se o nové trendy v této sféře zajímají.

Údolím Šembery – podzimní dogtrekkingový závod

Údolím Šembery – podzimní dogtrekkingový závod

V listopadu se uskutečnil první dogtrekkingový závod Šárky Gill, která se zamilovala do Canicrossu (běh se psem) a po roce sbírání zkušeností v mnoha různých závodech se rozhodla uspořádat svůj vlastní závod. Tato akce by se samozřejmě nedala uskutečnit bez velké podpory a pomoci Evy Balcarové a Pavlíny Divoké. Obě se na organizaci podílely a odvedly velký kus práce.

 

Kontakt

    redakce(zavinac)elisting(tecka)cz
szpitalnych ośrodków leczenia zdrowia psychicznego http://kupicpigulki.pl/maxigra/ waga strata pigułki, które działają szybko