img home header 2400x300 15 let

Aktuality - Zajímavosti - Nabídky

Rekordman Jaroslav Lorenc vyhrál poslední díl elitní bowlingové série Prestige Tour a patří mu i celkové vítězství

Rekordman Jaroslav Lorenc vyhrál poslední díl elitní bowlingové série Prestige Tour a patří mu i celkové vítězství

Prestige Tour je česká elitní turnajová série ve sportovním bowlingu. Osm turnajů, ze kterých se hráčky a hráči kvalifikují na mistrovství ČR, mělo svoji poslední zastávku na naší největší bowlingové herně v Brně. Absolutním šampionem 15. ročníku série Prestige Tour se stal Jaroslav Lorenc, nejlepší ženou se v celkovém pořadí stala Irena Straková.

Světový pohár na Mallorce

4. dubna startuje světový pohár na Mallorce

51. ročník závodu Trofeo S.A.R. Princesa Sofía odstartuje v pondělí 4. dubna na Mallorce. Na startu bude přes tisíc jachtařů ze 62 zemí závodících na 800 lodích nebo prknech. V akci uvidíme čtyři zcela nové foilující olympijské kategorie dosahující rychlostí přes 75 km/h. Na světovém poháru olympijských tříd se představí také deset českých reprezentantů.

Lázeňský pramen není minerální voda

Lázeňský pramen není minerální voda

Společnost BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s. před několika lety zakoupila chátrající stáčírnu v Mariánských Lázních. Tu proměnila v moderní výrobní závod a za tento projekt dokonce získala cenu od Ministerstva Obchodu. V současné době běží na plno lahvování slavného mariánskolázeňského Rudolfovo Pramene a pramene AQUA MARIA.

Marketér roku 2019

Marketér roku 2019

Ve čtvrtek 10. 12. 2020 se netradičním způsobem tradičně v Divadelním sále Klubu Lávka na Novotného lávce v Praze 1 odehrálo finále soutěže 15. ročníku Marketér roku 2019.
V důsledku mimořádné situace spojené s pandemií koronaviru proběhlo vyhlášení výsledků a předávání cen jednotlivým oceněným kandidátům poněkud nezvyklým způsobem. Nechyběl jako vždy vynikající moderátor Karel Voříšek, ale živá hudba a kulturní doprovodný program tentokrát ustoupily tvrdým opatřením, která nedovolila ani uspořádání slavnostního večera v obvyklých dimenzích. Tato situace však neubrala nic na důstojnosti, kterými se celý ceremoniál nesl.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK: 75 % FINALISTEK VEDE RODINNÝ BYZNYS

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK: 75 % FINALISTEK VEDE RODINNÝ BYZNYS

Známe vítězky 13. ročníku OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2020. Podmínky soutěže letos splňovalo 32 598 kandidátek. Z nich bylo na základě ratingu nominováno 1411 semifinalistek s nejlepšími ekonomickými výsledky a do finále se pak dostalo 56 podnikatelek. Jejich obrat v roce 2019 dosáhl 2,2 miliardy Kč a zaměstnávaly zhruba 900 lidí. Tři čtvrtiny společností vlastněných letošními finalistkami jsou rodinnými firmami.

Aquarius Restaurant

Aquarius Restaurant

Pro milovníky kulinářských zážitků je zde Aquarius Restaurant, perfektní místo pro romantickou večeři ve dvou nebo setkání přátel, který najdete v Alchymist Grand Hotel and Spa.
V menu najdete pokrmy ovlivněné italským původem pana majitele, také speciality kombinující francouzskou i českou kuchyni pod vedením šéfkuchaře Františka Mizerovského. To vše naleznete jen několik kroků od Karlova Mostu, v samém srdci Malé Strany. Nejen v letních měsících si lze vychutnat oběd či večeři, nebo jen kávu či sklenku vína v prostředí skrytého nádvoří, v létě s dech beroucí květinovou oázou, v zimě atmosféru umocňuje vánoční výzdoba v popředí s unikátním betlémem pana majitele.

Zahájení nového školního roku v Jezdecké akademii v Mariánských Lázních

Zahájení nového školního roku v Jezdecké akademii v Mariánských Lázních

Zahájení nového školního roku v Jezdecké akademii v Mariánských Lázních se uskutečnilo v nové budově, vybudované z dotačních prostředků Evropské Unie. Jednalo se o projekt vestavby učeben určených pro cizí jazyky a přírodní vědy na Jezdecké akademii v Mariánských Lázních v prioritní ose IROP: Zkvalitnění veřejných služeb a podmínek života pro obyvatele regionů. Vestavba učeben je dokončena, žáci Jezdecké akademie školní rok 2019/2020 zahájili už v nových prostorech školy na jízdárně na Krakonoši. Vybudované zázemí pro teoretickou výuku, včetně počítačové učebny slouží nejen žákům maturitního oboru Chovatelství se zaměřením na chov koní a jezdecký sport a žákům učebního oboru Jezdec a chovatel koní, ale také frekventantům kurzů jezdectví v akreditovaném středisku. Podle vyjádření ředitelky akademie Ing. Martiny Klánové přišla výstavba nové budovy na 15 milionů korun (z toho finanční prostředky EU činily 10 milionů korun).

Soutěž historických kočárů

Soutěž historických kočárů

Vážení příznivci historie a milovníci koní, poprvé v České republice se vám představí v zámeckém parku v Kroměříži kulturně společenská soutěž historických kočárů pod názvem „Mezinárodní soutěž tradičních zápřeží Kroměříž 2019“, která se bude konat 28. - 29. září 2019 v areálu Podzámecké zahrady v Kroměříži.

 

Nápověda

 

Kontakt

Prestige-media vydavatel

 • EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O.
 • Nádražní 2744/14, 301 00 Plzeň – Východní Předměstí
 • Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném
  Krajským soudem v Plzni, odd. C, vložka 14867.
 • IČ: 26353610
 • DIČ: CZ26353610
 • Infolinka: +420 602 647 902
 • E-mail: prestige@socialclubs.cz
 • Telefon: +420 608 824 818
 • E-mail: daniela@socialclub.cz
 • Web: www.prestige-media.cz
szpitalnych ośrodków leczenia zdrowia psychicznego http://kupicpigulki.pl/maxigra/ waga strata pigułki, które działają szybko