Aktuality - Zajímavosti - Nabídky

Den dětí 2018

Den dětí 2018

Na drivingovém odpališti se vtipnou formou děti dozvědí golfová pravidla, vyzkouší si dlouhé odpaly, prověří trpělivost na putting greenu, bude také možnost vyzkoušet si hit poslední sezóny - SNAG.

MARKETÉR ROKU JIŽ POTŘINÁCTÉ Přihlaste své kandidáty do soutěže!

MARKETÉR ROKU JIŽ POTŘINÁCTÉ Přihlaste své kandidáty do soutěže!

Česká marketingová společnost vyhlásila TŘINÁCTÝ ročník soutěže MARKETÉR ROKU. Tentokrát za rok 2017. Vyhlášení této významné odborné i společenské události proběhlo v rámci konání semináře MARKETING 4.0 KVALITA A BUDOUCNOST MARKETINGU, který pořádala Česká marketingové společnost spolu s Klubem učitelů marketingu a HPCG (Hlavatý a Partners Consulting Group) v Millenium Plaza v Praze 1 dne 22. 11. 2017.

Seminář MARKETING 4.0 - KVALITA A BUDOUCNOST MARKETINGU

Seminář MARKETING 4.0 - KVALITA A BUDOUCNOST MARKETINGU

Česká marketingová společnost, profesní Klub učitelů marketingu při ČMS a poradenská skupina Hlavatý&Partners Consulting Group pořádají ve středu 22. listopadu 2017 od 14 hodin v prostorách Millenium Plaza, V Celnici 10, v Praze 1 odborný seminář určený nejen pro marketingové odborníky, ale i pro všechny, kteří se o nové trendy v této sféře zajímají.

Údolím Šembery – podzimní dogtrekkingový závod

Údolím Šembery – podzimní dogtrekkingový závod

V listopadu se uskutečnil první dogtrekkingový závod Šárky Gill, která se zamilovala do Canicrossu (běh se psem) a po roce sbírání zkušeností v mnoha různých závodech se rozhodla uspořádat svůj vlastní závod. Tato akce by se samozřejmě nedala uskutečnit bez velké podpory a pomoci Evy Balcarové a Pavlíny Divoké. Obě se na organizaci podílely a odvedly velký kus práce.

Marketér roku již podvanácté

Marketér roku již podvanácté

Přihlaste své kandidáty do soutěže!
Česká marketingová společnost vyhlásila dvanáctý ročník soutěže MARKETÉR ROKU. Tentokrát za rok 2016. Vyhlášení této významné odborné i společenské události proběhlo v rámci konání semináře Zkušenosti marketingově orientované firmy, který pořádala Česká marketingové společnost spolu s Klubem učitelů marketingu na Novotného lávce v Praze 1 dne 30. 11. 2016. Slavnostního aktu se za Českou marketingovou společnost zúčastnili prezidentka společnosti doc. Jitka Vysekalová a další členové prezidia. Tradičně podpořil vyhlášení soutěže svým osobním sdělením prof. Philip Kotler, osobnost světového marketingu.

Czech Snow Polo Masters

Czech Snow Polo Masters

3. - 4. února 2017, Špindlerův Mlýn - Svatý Petr

Dramatická scenérie horských svahů, svalnatá těla jihoamerických pólo poníků, jejich zrychlený tlukot srdce, bojovná atmosféra soutěžících týmů, ale i nová setkání, přátelský duch mezi hráči i diváky z celého světa, to je Czech Snow Polo Masters 2017 ve Špindlerově Mlýně.

Vážení přátelé pěkných vín

Vážení přátelé pěkných vín

Rád bych se s Vámi podělil o aktuální informaci o výsledcích 4. kola soutěže Prague Wine Trophy 2016. V tomto kole nás zajímaly dvě kategorie: vína z odrůdy Sangiovese a Červená jednoodrůdová vína. Naše vína zaznamenala úspěch především v kategorii Sangiovese, kde naše vína získala titul Šampióna a dvě Velké zlaté medaile, doplněná titulem Regionálního šampióna a několika Zlatými medailemi v kategorii Červených jednoodrůdových vín. Celkem 9 našich vín získalo nejméně zlatou medaili!

szpitalnych ośrodków leczenia zdrowia psychicznego http://kupicpigulki.pl/maxigra/ waga strata pigułki, które działają szybko